Menu
Your Cart

kerliferli

Üretici: kerliferli
Porsima 0439 Standlı 9lu Kendinden Yapışkanlı Kaşıklı Kapaklı Baharatlık Takımı - AntrasitÜrün Özellikleri:Modern ve şık tasarıma sahipErgonomik ve kolay kullanımlıDuvara monte edilebilir. Ürün ile birlikte gönderilen üstün kaliteli sert plastik maddeden yapılan aparatları kullanarak yapıştırabilirs..
Üretici: kerliferli
Ürün Özellikleri: Her alanda kullanabileceğiniz 2 farklı boydan oluşan çok pratik saklama kabı seti.Kullanıldığı alanı düzenler aynı zamanda estetik bir görüntü ortaya çıkartır.İdeal boyutları ile alan tasarrufu sağlayacaktır.Buzdolabı, mikrodalga uyumlu.BPA içermez 5 numaralı plastikten üretil..
Üretici: kerliferli
Modern ve şık tasarıma sahipErgonomik ve kolay kullanımlıCam ve plastik Malzemeden imal edilmiştir.Kapak kısmına takılabılen demonte kaşık sistemi bulunmaktadır.Gıdaya temasa uygundur.24 adet yıkanabilir etiket hediye.Hazne Hacim : 320 mlÜrün Adet : 12..
Üretici: kerliferli
Ürün Özellikleri:Porsima SQR-2000 Cam Kase Set, modern tasarımı ve çeşitli kullanım alanlarıyla mutfaklarınıza zarafet katmak için tasarlanmış bir üründür. Bu set, dayanıklı cam malzemesiyle dikkat çeker ve altı kare kaseden oluşur. Gıda ile temasa uygundur.Çeşitli Kullanım Alanları: Sosluk, kahvalt..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)